۱۳۹۶ دوم آذر

Email

Englishenglish
Right
 
L
اخبار
مشكلات اعتباري ، اجراي فاضلاب گناوه را با كندي مواجه كرده است
تعداد بازدید: 54
منبع خبر: گروه خبري شركت آبفاي بوشهر

به گزارش روابط عمومي و آموزش همگاني ،مدير عامل شركت آبفا شهري استان بوشهر، با بيان اينكه فاز اول طرح مطالعاتي شهرهاي عالي شهر ، چغادك ، كنگان و ديّر بين 10 تا 80 درصد پيشرفت دارد گفت : فاز صفر مطالعاتي فاضلاب عالي شهر به پايان رسيده است و فاز اول آن نيز 80 درصد پيشرفت دارد.

آقاي درفشان ادامه داد : فاز اول طرح مطالعات شبكه فاضلاب شهرهاي اولويت دار استان بوشهر در حال اجرا است .

وي از اجراي 80 درصد طرح مطالعاتي شبكه فاضلاب شهر چغادك خبر داد و افزود : فاز صفر اين طرح به پايان رسيده است . مدير عامل شركت آب و فاضلاب استان بوشهر با اشاره به اينكه فاز صفر طرح مطالعاتي شبكه فاضلاب شهرهاي دير و كنگان به پايان رسيده است ، تصريح كرد : فاز اول مطالعاتي اين شهرها 10 درصد پيشرفت دارد و براي تكميل آن به دو ميليارد و نهصد ميليون ريال اعتبار نياز است .

درفشان در ادامه به طرح فاضلاب در شهر بوشهر اشاره كرد و افزود : به لطف خدا طرح مطالعاتي و نقشه برداري فاضلاب چهارمحله قديمي شروع شده است كه در آينده ي نزديك عملبات اجراي آن آغاز مي گردد .

مدير عامل شركت آب و فاضلاب استان بوشهر با بيان اينكه طرح فاضلاب در سه شهر بوشهر ، گناوه و ديلم از سال 72 آغاز شده است ، گفت : طرح فاضلاب گناوه و ديلم كه طبق موافقتنامه تا 89 بايد پايان مي يافت اكنون 65 درصد پيشرفت دارد كه با پيگيري هاي انجام شده سال 90 اعتبار ناچيزي براي پرداخت ديون اختصاص يافت ، ولي در سال 91 كه وضعيت اعتباري با مشكل مواجه شد اعتباري اختصاص نيافته است و ادامه اين طرح فاضلاب با كندي به پيش مي رود .

وي گفت : اجراي طرح فاضلاب گناوه كه شامل ساخت تصفيه خانه ، اجراي خطوط اصلي انتقال ، اجراي خطوط فرعي و اجراي انشعابات است بعضاً با مشكل روبرو بوده است .

اين مقام مسئول گفت : در گناوه اجراي خطوط اصلي به نحو احسن انجام نشده است چرا كه از طول شبكه فرعي كه 116 كيلومتر است 111 كيلومتر آن اجرا شده ولي از طول خطوط اصلي كه 24 كيلومتر است تنها چهار كيلومتر آن اجرا شده و خطوط اصلي جوابگوي خطوط فرعي نيست

پست الکترونیک:
دبیر خبر:
پست الکترونیک دبیر:
تاریخ تایید خبر: 1391/10/03
عکس اول: مشكلات اعتباري ، اجراي فاضلاب گناوه را با كندي مواجه كرده است
عکس دوم: مشكلات اعتباري ، اجراي فاضلاب گناوه را با كندي مواجه كرده است
عکس سوم: مشكلات اعتباري ، اجراي فاضلاب گناوه را با كندي مواجه كرده است
 
/
تعداد بازدیدکنندگان امروز 122 تعداد بازدیدکنندگان دیروز 1242 تعداد کل بازدیدکنندگان تا امروز 1965546 تعداد کاربران بر خط 9 تعداد کاربران لاگین بر خط 0
پست الکترونیک info@nww.ir
/
کلیه حقوق وب سایت متعلق به شرکت آب و فاضلاب کشورمی باشد.استفاده از اطلاعات سایت با ذکر منبع بلامانع است.
حریم شخصی
Powered by DorsaPortal