۱۳۹۷ سه شنبه ۲۴ مهر
Englishenglish
خبری
Right
 
L
گروه های خبری
گزارش تصویری
../
نشست خبری مدیرعامل شرکت مهندسی آبفای کشور به مناسبت هفته صرفه جویی- تیر 96
آرشيو
بازدید مدیرکل دفتر حقوقی وزارت نیرو و معاون مهندسی و توسعه شرکت آب و فاضلاب کشور از پروژه انتقال آب به کرمان بازدید مدیرکل دفتر حقوقی وزارت نیرو و معاون مهندسی و توسعه شرکت آب و فاضلاب کشور از پروژه انتقال آب به کرمان
محمد امانی مدیرکل دفتر حقوقی وزارت نیرو و پاکروح معاون مهندسی و توسعه شرکت آب و فاضلاب کشوراز محل کارگاه خروجی و تصفیه خانه پروژه انتقال آب از سد شهیدان امیرتیموری (صفارود) به کرمان بازدید کردند.
نشست معاون منابع انسانی و پشتیبانی شرکت مهندس آبفای کشور در آبفای خراسان جنوبی برگزار شد نشست معاون منابع انسانی و پشتیبانی شرکت مهندس آبفای کشور در  آبفای خراسان جنوبی برگزار شد
معاون منابع انسانی و پشتیبانی شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور به همراه مدیرکل دفتر توسعه مدیریت و تحول اداری شرکت مهندسی آبفای کشور با سفر به خراسان جنوبی در جلسه ای که با حضور مدیرعامل، معاونین و جمعی از مدیران شرکت آبفای استان در راستای بررسی پیرامون نحوه خدمات رسانی و مسائل نیروی انسانی برگزار شد، حضور یافتند.
همایش ردپای آب و رونمایی از طرح ملی آموزشی بانوی آب با حضور مقامات کشوری و استانی در تبریز برگزار شد همایش ردپای آب و رونمایی از طرح ملی آموزشی بانوی آب با حضور مقامات کشوری و استانی در تبریز برگزار شد
با حضور استاندار آذربایجان شرقی، مشاور معاونت ریاست جمهوری در امور زنان و خانواده، مشاور وزیر نیرو در امور زنان و خانواده ، مشاور مدیر عامل شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور در امور زنان و خانواده ، مدیر کل روابط عمومی و ارتباطات مردمی شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور، همایش ردپای آب و رونمایی از طرح ملی آموزشی بانوی آب در سالن پتروشیمی تبریز برگزار شد .
دریافت گواهینامه بنیاد جهانی انرژی و جامعه سبز اروپا برای طرح «حذف فلزات سنگین با ظرفیت 10 لیتر در ثانیه به روش کاویتاسیون پلاسمایی»آبفای آذربایجان شرقی دریافت گواهینامه بنیاد جهانی انرژی و جامعه سبز اروپا برای طرح «حذف فلزات سنگین با ظرفیت 10 لیتر در ثانیه به روش کاویتاسیون پلاسمایی»آبفای آذربایجان شرقی
به دنبال معرفی طرح «حذف فلزات سنگین با ظرفیت 10 لیتر در ثانیه به روش کاویتاسیون پلاسمایی»به عنوان طرح محیط زیستی شرکت آب و فاضلاب استان آذربایجان شرقی، ارزیابی سیزدهمین دوره جایزه مدیریت سبز ایران و ارزیابی طرح های سبز براساس منطق EAST QUESTONNIER به عنوان معتبرترین جایزه جهانی زیست محیطی در شرکت آب و فاضلاب استان آذربایجان شرقی برگزار شد.
بازدید معاون رئیس جمهور از تاسیسات آب آشامیدنی روستاهای سیل زده مازندران بازدید معاون رئیس جمهور از تاسیسات آب آشامیدنی روستاهای سیل زده مازندران
معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور با حضور در استان مازندران به همراه نماینده مردم شهرستانهای رامسر-تنکابن و عباس آباد،استاندار مازندران و مدیر عامل آبفار استان و دیگر مسئولان دستگاههای اجرایی طی بازدید از مناطق سیل زده، از تاسیسات آب آشامیدنی خسارت دیده روستایی غرب استان نیز بازدید کرد.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Right
آخرین اخبار
Left
در بازدید نماینده مردم رودسر در مجلس شورای اسلامی  از پروژه های فاضلاب این شهرستان بازدید کرد
در بازدید نماینده مردم رودسر در مجلس شورای اسلامی از پروژه های فاضلاب این شهرستان بازدید کرد
مدیرعامل این شرکت در بازدید نماینده مردم رودسر در مجلس شورای اسلامی و فرماندار این شهرستان از پروژه های فاضلاب رودسر با تشریح اقدامات انجام شده درخصوص ارائه خدمات این شرکت ، پایداری خدمات تأمین آب و تکمیل پروژه دوران محله چابکسر را مستلزم تخصیص اعتبارات مورد نیاز دانست.
1397/07/24
کارگاه آموزشی هم اندیشی با اولیا دانش آموزان مقطع ابتدائی شهر زاهد شهر با محوریت صرفه جوئی در مصرف آب برگزار شد
کارگاه آموزشی هم اندیشی با اولیا دانش آموزان مقطع ابتدائی شهر زاهد شهر با محوریت صرفه جوئی در مصرف آب برگزار شد
در کارگاه آموزشی نقش اولیاء دانش آموزان در مدیریت مصرف آب که با حضور جمعی از والدین دانش آموزان مدارس ابتدایی شهرزاهد شهر برگزار شد، بر لزوم بستر سازی فرهنگی در راستای مدیریت مصرف آب تأکید شد.
1397/07/24
کارگاه آشنایی با اصول صرفه جویی در مصرف آب با حضور جمعی از والدین دانش آموزان شهر آباده برگزار شد
کارگاه آشنایی با اصول صرفه جویی در مصرف آب با حضور جمعی از والدین دانش آموزان شهر آباده برگزار شد
مدیر امور آبفا شهرستان آباده با حضور در جلسه ی انجمن اولیاء و مربیان یکی از دبیرستان های پسرانه شهر آباده ، به تشریح اصول صرفه جویی و مدیریت مصرف آب پرداخت.
1397/07/24
گرامیداشت روز جهانی عصای سفید در مدرسه نابینایان دکتر خزائلی منطقه 4
گرامیداشت روز جهانی عصای سفید در مدرسه نابینایان دکتر خزائلی منطقه 4
به گزارش روابط عمومی، همزمان با روز جهانی عصای سفید، برنامه تجلیل از دانش آموزان نابینا مدرسه دکتر خراِئلی با حضور تعدادی از نابینایان، کم بینایان، مدیر و مسئولان مدرسه و همکاران روابط عمومی آب و فاضلاب منطقه چهار شهر تهران برگزار شد.
1397/07/24
 
/
تعداد بازدیدکنندگان امروز 182 تعداد بازدیدکنندگان دیروز 263 تعداد کل بازدیدکنندگان تا امروز 473643 تعداد کاربران بر خط 3 تعداد کاربران لاگین بر خط 20
پست الکترونیک info@nww.ir
/
کلیه حقوق وب سایت متعلق به شرکت آب و فاضلاب کشورمی باشد.استفاده از اطلاعات سایت با ذکر منبع بلامانع است.
حریم شخصی
Powered by DorsaPortal