۱۳۹۸ بيست و نهم مرداد

Email

Englishenglish
Right
 
L
اخبار
به منظور تامین آب شرب مشترکین:
1200 متر خط انتقال گلناب دره به شیرگاه احداث شد
تعداد بازدید: 21
منبع خبر: گروه خبری شرکت آبفای مازندران
مدیر امور آبفاشهری سوادکوه شمالی از احداث 1200 متر خط انتقال آب گلناب دره برای تامین آب شرب مشترکین شهر شیرگاه خبر داد.

به گزارش شرکت آبف اشهری مازندران، مهندس احمدی با اعلام خبر بالا افزود: با توجه به تخریب خط انتقال آب گلناب دره در محدوده کارسالار در پی بارندگی، سیل و رانش زمین و نیز شرایط خاص منطقه، اجرای خط جایگزین اضطراری در دستور کار قرار گرفت.

وی تصریح کرد: برای اجرای این طرح 3 خط انتقال 110 میلی متری از جنس پلی اتیلن در مجموع به طول 1200 متر اجرا شد که با اتمام آن بخش زیادی از آب چشمه گلناب دره وارد خطوط انتقال و شبکه توزیع آب شرب مشترکین شهر شیرگاه شد.

مدیر امور آبفاشهری سوادکوه شمالی ادامه داد: درحال حاضر 35 لیتردر ثانیه آب از طریق این خطوط به شبکه های توزیع شهری منتقل می شود.

مهندس احمدی، ضمن قدردانی از تلاش کارکنان فنی امور در اجرای این طرح گفت: درحال حاضر وضعیت آبرسانی در تمامی نقاط شهر شیرگاه عادی و مطلوب است.

وی تصریح کرد: در سال گذشته 2500 متر از این خط انتقال به دلیل عملیات تعریض جاده و دپوی حجم زیاد خاک با عمق زیاد و شکستگی های متعدد مواجه شده بود، با تعیین پیمانکار نسبت به اصلاح خطوط با قطر لوله 300 میلی متری فلزی اقدام شد.

مدیر امور آبفاشهری سوادکوه شمالی، از مهندسی مجدد چاه های شماره 4 و 5 و انتقال آب آن به مخزن 2000 مترمکعبی زیولا با احداث 4000 متر خط انتقال جدید در سال جاری خبر داد و گفت: به منظور اجرای برنامه های پدافندی یک حلقه چاه جدید نیز در این امور احداث می شود.

مهندس احمدی، پیگیری احداث خط انتقال آب از سد لفور به شیرگاه، اصلاح خطوط انتقال در مناطق پیچ آینه ، کارسالارو کردآباد در مجموع به طول 2600 متر، ترمیم پل تخریب شده منطقه کارسالار و استاندارد سازی مسیر خط انتقال در منطقه جوارم را از دیگر برنامه های اجرایی در سالجاری عنوان کرد.

وی، با اشاره به رانش زمین در فروردین امسال که منجر به تخریب کامل خطوط انتقال آب در دو منطقه وشی و کارسالار شد، خاطرنشان کرد: به منظور تامین آب شرب مشترکین در این ایام، نسبت به اصلاح خطوط در این مناطق در مجموع به طول 1600 متر به صورت اضطراری اقدام شد.

گفتنی است امور آبفاشهری سوادکوه شمالی5452 آحاد اشتراک را تحت پوشش خدمات خود دارد

پست الکترونیک:
دبیر خبر:
پست الکترونیک دبیر:
تاریخ تایید خبر: 1398/02/25
عکس اول: 1200 متر خط انتقال گلناب دره به شیرگاه احداث شد
عکس دوم: 1200 متر خط انتقال گلناب دره به شیرگاه احداث شد
عکس سوم: 1200 متر خط انتقال گلناب دره به شیرگاه احداث شد
 
/
تعداد بازدیدکنندگان امروز 907 تعداد بازدیدکنندگان دیروز 2428 تعداد کل بازدیدکنندگان تا امروز 334096 تعداد کاربران بر خط 20 تعداد کاربران لاگین بر خط 0
پست الکترونیک info@nww.ir
/
کلیه حقوق وب سایت متعلق به شرکت آب و فاضلاب کشورمی باشد.استفاده از اطلاعات سایت با ذکر منبع بلامانع است.
حریم شخصی
Powered by DorsaPortal