۱۳۹۸ بيست و نهم مرداد

Email

Englishenglish
Right
 
L
اخبار
مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان زنجان خبر داد:
کاهش 90 درصدی مشکل نوسانات فشار آب در شهر قیدار
تعداد بازدید: 19
منبع خبر: گروه خبری شرکت آبفای زنجان
مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان زنجان گفت: با تکمیل عملیات زون بندی ، اصلاح شبکه و نصب فشار سنج آن لاین مشکل فشار شبکه آب شهری در قیدار بیش از 90 درصد کاهش یافت.

علیرضا جزء قاسمی اظهار داشت: اجرای مدیریت فشار شبکه در شهر قیدار به طول 1.5 کیلومتر و اجرای بیش از یک کیلومتر لوله گذاری جدید ، نوسانات افت فشار روزانه در شهر قیدار را به طور چشمگیری کاهش داد.

وی افزود: عملیات زون بندی علاوه بر شهر قیدار در شهرهای زرین رود ، کرسف ، نوربهار ، گرماب و سجاس نیز در دست اقدام می باشد.

جزء قاسمی هدف از اجرای عملیات زون بندی و مدیریت فشار شبکه آب شهر قیدار را کاهش آمار حوادث و اتفاقات آب و به تبع آن کاهش هدر رفت و افزایش ضریب اطمینان و تاب آوری در شبکه آب شهری عنوان کرد.

مدیر عامل شرکت آبفای استان زنجان گفت: برای اجرای عملیات اصلاح و زون بندی شبکه آب در شهر قیدار 3 میلیارد و 700 میلیون ریال اعتبار هزینه شده است.

جزء قاسمی عنوان کرد: با اجرای طرح مدیریت فشار آب در شهر قیدار برای نخستین بار ، این شهر جزو شهرهای برتر استان در زمینه اجرای عملیات زون بندی ، مدیریت فشار و نصب دیتا لاگردار آنلاین محسوب می شود.

وی یادآور شد: با نصب 15 فقره شیر فشار شکن دو زمانه از این پس ، فشار آب مشترکین در قیدار به صورت ثلبت و بدون نوسان خواهد بود.

این مسئول اظهار کرد: همچنین برای کنترل نوسانات فشار آب 15 فقره فشار سنج آنلاین جهت نمایش فشار شبکه در مرکز پیام ، در سطح شهر قیدار نصب گردیده است.

پست الکترونیک:
دبیر خبر:
پست الکترونیک دبیر:
تاریخ تایید خبر: 1398/02/25
عکس اول: کاهش 90 درصدی مشکل نوسانات فشار آب در شهر قیدار
عکس دوم: کاهش 90 درصدی مشکل نوسانات فشار آب در شهر قیدار
عکس سوم: کاهش 90 درصدی مشکل نوسانات فشار آب در شهر قیدار
 
/
تعداد بازدیدکنندگان امروز 856 تعداد بازدیدکنندگان دیروز 2428 تعداد کل بازدیدکنندگان تا امروز 334045 تعداد کاربران بر خط 16 تعداد کاربران لاگین بر خط 0
پست الکترونیک info@nww.ir
/
کلیه حقوق وب سایت متعلق به شرکت آب و فاضلاب کشورمی باشد.استفاده از اطلاعات سایت با ذکر منبع بلامانع است.
حریم شخصی
Powered by DorsaPortal