۱۳۹۸ پانزدهم آذر

Email

Englishenglish
Right
 
L
اخبار
بازدید مدیرعامل شرکت آبفار گلستان از برخی تاسیسات آبرسانی روستاهای شرق استان
تعداد بازدید: 2332
منبع خبر: گروه خبری شرکت آبفار گلستان
رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی گلستان از تعدادی تاسیسات آبرسانی روستاهای شرق استان با هدف بررسی وضعیت تاسیسات و تسریع در روند اجرای پروژه های آبرسانی بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب روستایی گلستان مهندس بهزاد هرمزی از تصفیه خانه روستای سفیدچشمه رامیان و روند کار این پروژه بازدید کرد.
بر اساس این گزارش، برای تصفیه خانه روستای سفیدچشمه که تاکنون 50 درصد پیشرفت فیزیکی داشته، مبلغ 2000میلیون ریال هزینه شده است.
در ادامه مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی گلستان ازمخزن 200 مترمکعبی روستای چناران، چشمه روستای چنارلی و تاسیسات چاه شماره 3 مجتمع آبرسانی قرناوه شهرستان مراوه تپه نیز بازدید نمود.
همچنین هرمزی در بازدید از تاسیسات آبرسانی چنارلی که بهسازی چشمه آن هفته گذشته در سیل آسیب دیده بود، دستور اصلاح مجدد بهسازی چشمه و اجرای خطوط انتقال آسیب دیده در این منطقه را داد.
گفتنی است مخزن زمینی 200 مترمکعبی روستای چناران تاکنون 90 درصد پیشرفت فیزیکی داشته که برای آن 1600 میلیون ریال هزینه شده و 1900 میلیون ریال نیز برای تکمیل این پروژه اعتبار نیاز است.

پست الکترونیک:
دبیر خبر:
پست الکترونیک دبیر:
تاریخ تایید خبر: 1398/03/01
عکس اول: بازدید مدیرعامل شرکت آبفار گلستان از برخی تاسیسات آبرسانی روستاهای شرق استان
عکس دوم: بازدید مدیرعامل شرکت آبفار گلستان از برخی تاسیسات آبرسانی روستاهای شرق استان
عکس سوم: بازدید مدیرعامل شرکت آبفار گلستان از برخی تاسیسات آبرسانی روستاهای شرق استان
 
/
تعداد بازدیدکنندگان امروز 390 تعداد بازدیدکنندگان دیروز 895 تعداد کل بازدیدکنندگان تا امروز 554636 تعداد کاربران بر خط 21 تعداد کاربران لاگین بر خط 0
پست الکترونیک info@nww.ir
/
کلیه حقوق وب سایت متعلق به شرکت آب و فاضلاب کشورمی باشد.استفاده از اطلاعات سایت با ذکر منبع بلامانع است.
حریم شخصی
Powered by DorsaPortal