۱۳۹۸ چهاردهم آذر

Email

Englishenglish
Right
 
L
اخبار
مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان زنجان خبر داد:
96 درصد مشترکین از خدمات شرکت آب و فاضلاب استان زنجان رضایت دارند
تعداد بازدید: 3261
منبع خبر: گروه خبری شرکت آبفای زنجان
مدیر عامل شرکت آب وفاضلاب استان زنجان گفت: در آخرین نظر سنجی انجام شده از مشترکین شرکت آبفای استان بطور میانگین 77 درصد از شرکت کنندگان در این نظر سنجی رضایت کامل خود را از خدمات ارائه شده توسط این شرکت اعلام کرده و 19 درصد نیز رضایت نسبی داشته اند که این میزان 96 درصد از شرکت کنندگان در نظرسنجی را شامل می شود.

علیرضا جزء قاسمی اظهار داشت: 93.2 درصد از پاسخ دهندگان این نظر سنجی از نحوه برخورد ماموران قرائت کنتور رضایت زیاد و خیلی زیاد داشته و 88 درصد از پاسخ دهندگان نیز گفته اند: از نحوه توزیع قبوض رضایت زیاد یا خیلی زیاد دارند.

وی افزود: هشدار ماموران قرائت کنتور در خصوص مصرف غیر متعارف مشترکین ، دقت ماموران در قرائت کنتور های آب و مهلت مناسب پرداخت قبوض آب از جمله آیتم های دیگری بوده که رضایت خاطر مشترکین را در پی داشته است.

مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان زنجان گفت: در این نظر سنجی مردم از نحوه اطلاع رسانی در مورد الگوی مصرف و شفافیت این موضوع در قبوض آب خود اعلام رضایت نموده و این روند را مناسب و مطلوب ارزیابی کرده اند.

جزء قاسمی اضافه کرد: در این نظر سنجی علاوه بر پرسش در خصوص میزان رضایت مشترکین از خدمات ارائه شده ، از آنان میخواهیم بهترین روش های پرداخت را خود انتخاب کرده و با ما در میان بگذارند.

وی افزود: در این نظر سنجی بیش از 82 درصد از شرکت کنندگان بهترین نحوه پرداخت آب بهاء را سه ماه و کمتر انتخاب کردند که شرکت نیز با توجه به نگاه مردم این انتخاب را در ملاک عملکرد خود لحاظ خواهد کرد.

مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان زنجان با تاکید بر لزوم استفاده از ابزار و تکنولوژی روز در ارائه خدمات به مشترکین و تحقق دولت الکترونیک گفت: 58 درصد از پاسخ دهندگان در این نظر سنجی نسبت به استفاده از کارتهای الکترونیکی جهت پرداخت قبوض خود ابراز علاقه مندی کرده اند که با تدابیر اندیشیده شده میزان استقبال از این کارت ها در آینده ای نه چندان دور رشد فزاینده ای خواهد داشت.

این مسئول با اشاره به اینکه هم اکنون بیش از 77 درصد پرداخت های مشترکین در شرکت آب و فاضلاب استان زنجان به صورت غیر حضوری پرداخت می شود گفت: با گسترش خدمات غیر حضوری در وقت و هزینه مردم صرفه جویی خواهد شد.

جزء قاسمی با تاکید بر لزوم جلب رضایت تمام مشترکین شرکت آب و فاضلاب گفت: رضایت بالای مردم از کیفیت آب مصرفی خود و خدمات شرکت آبفای استان زنجان رسالت کارکنان خدوم و وظیفه شناس در این شرکت را از هر زمانی سنگین تر می کند.

پست الکترونیک:
دبیر خبر:
پست الکترونیک دبیر:
تاریخ تایید خبر: 1398/03/01
عکس اول: 96 درصد مشترکین از خدمات شرکت آب و فاضلاب استان زنجان رضایت دارند
عکس دوم: 96 درصد مشترکین از خدمات شرکت آب و فاضلاب استان زنجان رضایت دارند
عکس سوم: 96 درصد مشترکین از خدمات شرکت آب و فاضلاب استان زنجان رضایت دارند
 
/
تعداد بازدیدکنندگان امروز 762 تعداد بازدیدکنندگان دیروز 1175 تعداد کل بازدیدکنندگان تا امروز 554108 تعداد کاربران بر خط 24 تعداد کاربران لاگین بر خط 0
پست الکترونیک info@nww.ir
/
کلیه حقوق وب سایت متعلق به شرکت آب و فاضلاب کشورمی باشد.استفاده از اطلاعات سایت با ذکر منبع بلامانع است.
حریم شخصی
Powered by DorsaPortal