۱۳۹۸ بيست و نهم مرداد

Email

Englishenglish
Right
 
L
height=10 height=10
height=25 اخبار height=25
با حضور مدیرعامل شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور: وضعیت آبرسانی به روستاهای درگیر در سیل خوزستان بررسی شد
با حضور مدیرعامل شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور از تاسیسات آبرسانی روستایی شهرستان های اهواز و کارون بازدید به عمل آمد. با حضور مدیرعامل شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور: وضعیت آبرسانی به روستاهای درگیر در سیل خوزستان بررسی شد

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب روستایی استان خوزستان، حمیدرضا جانباز گفت: این بازدید در راستای بررسی وضعیت آبرسانی به اهالی روستاهای درگیر در سیل و تاسیسات آبرسانی روستایی در معرض سیلاب انجام شد.

وی افزود: پس از بارندگی ها و وقوع سیلاب در سطح استان خوزستان، بسیاری از تاسیسات آبرسانی روستایی در حوزه سه رودخانه کرخه،کارون و دز به زیر آب رفت که تعدادی از آنها از مدار خارج شده اند.

جانباز بیان کرد: علیرغم وجود سیلاب و با وجود مشکلاتی همچون از دست رفتن جاده های دسترسی و یا در محاصره آب قرار گرفتن تاسیسات آبرسانی اما به همت و تلاش کارکنان آبفا روستایی خوزستان و استفاده از روش های ابتکاری، تعدادی از تاسیسات از مدار خارج شده راه اندازی شدند.

مدیرعامل شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور ادامه داد: نکته قابل توجه در راه اندازی تعدادی از تاسیسات آبرسانی روستایی انجام اقدامات ابتکاری است که منجر به تامین آب مورد نیاز اهالی شریف روستایی شده است.

گفتنی است، وی در پایان بازدید از تاسیسات آبرسانی روستایی و تعدادی از روستاهای سیل زده از خدمات مجموعه آبفا روستایی خوزستان در تامین آب روستاها و اردوگاه های محل استقرار سیل زدگان تقدیر به عمل آورد.

1398/01/21
120 :تعداد بازدید کنندگان
:منبع خبر
:نویسنده خبر
height=10 height=10
 
/
تعداد بازدیدکنندگان امروز 811 تعداد بازدیدکنندگان دیروز 2428 تعداد کل بازدیدکنندگان تا امروز 334000 تعداد کاربران بر خط 17 تعداد کاربران لاگین بر خط 0
پست الکترونیک info@nww.ir
/
کلیه حقوق وب سایت متعلق به شرکت آب و فاضلاب کشورمی باشد.استفاده از اطلاعات سایت با ذکر منبع بلامانع است.
حریم شخصی
Powered by DorsaPortal