۱۳۹۸ بيست و نهم مهر

Email

Englishenglish
Right
 
L
height=10 height=10
height=25 اخبار height=25
کمک های بشردوستانه کشور سوئیس در راه اهواز
هیات کمک های بشر دوستانه کشور سوئیس با حضور در این شرکت شرایط استفاده از کمک های بشردوستانه برای کمک به حل مشکلات تامین آب شرب روستائیان سیل زده استان خوزستان را بررسی کرده اند. کمک های بشردوستانه کشور سوئیس در راه اهواز

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب روستایی خوزستان، لوران نیکول یکی از اعضای این هیئت در گفت و گو با واحد خبر روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب روستایی خوزستان گفت: هدف از این سفر بررسی وضعیت ساکنان شهر اهواز و اهالی روستاهای سیل زده استان خوزستان به ویژه در کمپ های محل اسکان سیل زدگان و برآورد تجهیزات مورد نیاز است.

وی افزود: در بازدیدی که از محل اسکان سیل زدگان داشتیم از شیوه آب رسانی ساکنان کمپ ها بازدید به عمل آمد. خوشبختانه، اقدامات خوبی در وضعیت بحرانی انجام شده است و امیدواریم کمک های بشردوستانه بزودی در محل کمپ ها و روستاهای سیل زده مورد استفاده قرار بگیرد.

لوران نیکول گفت: کمک های بشر دوستانه کشور سوئیس شامل تجهیزات آزمایشگاهی و کنترل کیفی سیار، الکتروپمپ، الکتروموتور، ژنراتور، مخازن ذخیره ثابت، مخازن ذخیره تاشو و سیار و دیگر اقلام مورد استفاده در تاسیسات آبرسانی هستند.

وی افزود: خوشبختانه با بررسی های به عمل آمده شرکت آب و فاضلاب روستایی خوزستان توان فنی و تخصصی استفاده از این تجهیزات را دارد و با پشتیبانی و مشاوره فنی همکاران ما این تجهیزات بزودی در اختیار این شرکت قرار خواهد گرفت.

همچنین، با حضور اعضای این هیات از تاسیسات آبرسانی روستایی خسارت دیده شهرستان اهواز بازدید به عمل آمد؛ در این بازدید اقدامات پدافندی کارکنان شرکت آب و فاضلاب روستایی خوزستان مورد تایید قرار گرفت و برآوردهایی از میزان خسارات و تجهیزات مورد نیاز به عمل آمد.

گفتنی است، کمک های هیات بشردوستانه کشور سوئیس برای کلیه مناطق سیل زده کشور ارسال می شوند و تا کنون دو پکیج ارسال شده و در برخی مناطق سیل زده مورد استفاده قرار گرفته اند.

1398/01/31
74 :تعداد بازدید کنندگان
:منبع خبر
:نویسنده خبر
height=10 height=10
 
/
تعداد بازدیدکنندگان امروز 141 تعداد بازدیدکنندگان دیروز 1164 تعداد کل بازدیدکنندگان تا امروز 449619 تعداد کاربران بر خط 11 تعداد کاربران لاگین بر خط 0
پست الکترونیک info@nww.ir
/
کلیه حقوق وب سایت متعلق به شرکت آب و فاضلاب کشورمی باشد.استفاده از اطلاعات سایت با ذکر منبع بلامانع است.
حریم شخصی
Powered by DorsaPortal