۱۳۹۸ سي تير

Email

Englishenglish
Right
 
L
height=10 height=10
height=25 اخبار height=25
مدیرعامل شرکت مهندسی آبفا کشور از روند اجرای طرح فاضلاب شهر نی ریز بازدید کرد
مدیر عامل شرکت مهندسی آبفا کشور به اتفاق نماینده مردم شهرستان های نی ریز و استهبان در مجلس شورای اسلامی و مدیران عامل شرکت های آبفا شهری و روستایی استان فارس از عملیات اجرایی طرح فاضلاب شهر نی ریز منتفع از تسهیلات بانک توسعه ی اسلامی بازدید کرد. مدیرعامل شرکت مهندسی آبفا کشور از روند اجرای طرح فاضلاب شهر نی ریز بازدید کرد

به گزارش روابط عمومی شرکت آبفا استان فارس، مهندس حمیدرضا جانباز مدیر عامل شرکت مهندسی آبفا کشور به اتفاق دکتر مسعودی نماینده ی مردم شهرستان های نی ریز و استهبان در مجلس شورای اسلامی، مدیران عامل شرکت های آبفا شهری و روستایی استان فارس و مهندس یزدان پناه فرماندار شهرستان از عملیات اجرایی طرح فاضلاب شهر نی ریز ، منتفع از تسهیلات بانک توسعه ی اسلامی بازدید نمود و طی جلسه ای در فرمانداری شهرستان نی ریز مسائل مربوط به آب و فاضلاب شهرستان های استهبان و نیریز را بررسی کرد.

بنابر این گزارش در این سفر یک روزه مهندس جانباز ابتدا در بازدیدی میدانی از عملیات اجرایی خطوط اصلی و فرعی فاضلاب شهر نی ریز از ابعاد مختلف، کیفیت اجرای طرح و پیشرفت فیزیکی آن را مورد بررسی قرار داد و ضمن ابراز خرسندی از اقدامات انجام شده، خواستار تسریع در اجرا و بهره برداری از طرح مذکور شد. وی در پایان این بازدید طی جلسه ای در فرمانداری شهرستان نی ریز که با بیاناتی از سوی مهندس محمد علی قلندری در خصوص اجرای طرح فاضلاب شهر نی ریز همراه بود، حجم اجرایی خطوط انتقال و شبکه های اصلی و فرعی جمع آوری فاضلاب را بسیار مثبت ارزیابی کرد و فعالیت های انجام شده را با توجه به مدت زمان اجرا، در نوع خود یک رکورد در کشور توصیف کرد. مهندس جانباز در بخش دیگری از سخنان خود ابراز امیدواری کرد تا این طرح با در اختیار قرار گرفتن به موقع اعتبارات در موعد مقرر به بهره برداری برسد و مردم شریف نیریز از فواید آن منتفع گردند.

این گزارش حاکی است، در این جلسه که فرماندار شهرستان استهبان نیز حضور داشت مسائل مربوط به آب و فاضلاب این شهرستان نیز مطرح و بررسی گردید.

1398/02/29
131 :تعداد بازدید کنندگان
:منبع خبر
:نویسنده خبر
height=10 height=10
 
/
تعداد بازدیدکنندگان امروز 310 تعداد بازدیدکنندگان دیروز 3027 تعداد کل بازدیدکنندگان تا امروز 244624 تعداد کاربران بر خط 21 تعداد کاربران لاگین بر خط 6
پست الکترونیک info@nww.ir
/
کلیه حقوق وب سایت متعلق به شرکت آب و فاضلاب کشورمی باشد.استفاده از اطلاعات سایت با ذکر منبع بلامانع است.
حریم شخصی
Powered by DorsaPortal