۱۳۹۸ بيست و چهارم آذر

Email

Englishenglish
Right
 
L
height=10 height=10
height=25 اخبار height=25
همزمان با سفر رئیس جمهور به استان کرمان؛ عملیات اجرایی طرح فاضلاب زرند توسط وزیر نیرو آغاز شد
همزمان با سفر ریاست جمهور به استان کرمان عملیات اجرایی احداث تاسیسات فاضلاب شهر زرند با سرمایه گذاری بخش خصوصی به مبلغ 2170 میلیارد ریال با حضور وزیر نیرو، مدیرعامل شرکت مهندسی آبفای کشور، نماینده مردم زرند در مجلس شورای اسلامی، معاون پشتیبانی و امور مجلس وزیر نیرو و جمعی از مسوولان محلی آغاز شد. همزمان با سفر رئیس جمهور به استان کرمان؛ عملیات اجرایی طرح فاضلاب زرند توسط وزیر نیرو آغاز شد

به گزارش روابط عمومی شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور، این طرح با هدف بازیابی پساب مصارف صنعتی و کشاورزی، کمک به اشتغال در طول دوره ساخت و بهره برداری، جلوگیری از آلودگی محیط زیست و کمک به رشد صنعت و کشاورزی منطقه آغاز به کار کرد.

برای این طرح 459 کیلومتر شبکه جمع آوری فاضلاب، هشت کیلومتر خط انتقال و تصفیه‌خانه‌ای با ظرفیت 16 هزار متر مکعب پیش‌بینی شده است.

بنا بر این گزارش، طرح فاضلاب زرند از طرح‌های شرکت آب و فاضلاب در شهرستان زرند است که طبق برنامه زمان‌بندی در سال 1401 به بهره‌برداری خواهد رسید.

1398/08/20
39 :تعداد بازدید کنندگان
:منبع خبر
:نویسنده خبر
height=10 height=10
 
/
تعداد بازدیدکنندگان امروز 1074 تعداد بازدیدکنندگان دیروز 1090 تعداد کل بازدیدکنندگان تا امروز 564257 تعداد کاربران بر خط 38 تعداد کاربران لاگین بر خط 6
پست الکترونیک info@nww.ir
/
کلیه حقوق وب سایت متعلق به شرکت آب و فاضلاب کشورمی باشد.استفاده از اطلاعات سایت با ذکر منبع بلامانع است.
حریم شخصی
Powered by DorsaPortal