۱۳۹۸ بيست و چهارم آذر

Email

Englishenglish
Right
 
L
height=10 height=10
height=25 اخبار height=25
با حضور وزیر نیرو؛ واحد دوم تصفیه‌‌خانه فاضلاب کرمان به بهره‌برداری رسید/ آغاز عملیات اجرایی تکمیل طرح فاضلاب کرمان
با حضور وزیر نیرو، نمایندگان مردم کرمان در مجلس شورای اسلامی، معاون وزیر نیرو در امور پشتیبانی و مجلس، مدیرعامل شرکت مهندسی آبفای کشور و سایر مسئولان استانی بهره برداری از فاز دوم تاسیسات جمع آوری و تصفیه فاضلاب شهرکرمان (با اعتباری بالغ بر 497 میلیارد ریال) و همچنین، عملیات اجرایی فاز سوم این تاسیسات (با اعتباری بالغ بر 13960) میلیارد ریال آغاز شد. با حضور وزیر نیرو؛ واحد دوم تصفیه‌‌خانه فاضلاب کرمان به بهره‌برداری رسید/ آغاز عملیات اجرایی تکمیل طرح فاضلاب کرمان

به گزارش روابط عمومی شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور، در جریان سفر رئیس‌جمهور به استان کرمان واحد دوم تصفیه‌خانه فاضلاب کرمان با اعتباری بالغ بر 20 میلیارد تومان بهره‌برداری رسید.

این تصفیه‌خانه با ظرفیت 15 هزار و 300 مترمکعب در شبانه‌روز جمعیتی 120 هزار نفری را در منطقه تحت پوشش قرار خواهد داد و کمک به رشد صنعت و کشاورزی منطقه، جلوگیری از آلودگی محیط زیست و بازیابی پساب مصارف صنعتی و کشاورزی را در پی خواهد داشت.

همچنین با حضور وزیر عملیات اجرایی تکمیل طرح فاضلاب کرمان با سرمایه‌گذاری بخش خصوصی به روش بیع متقابل آغاز شد. این پروژه با اعتباری بالغ بر یک هزار و 396 میلیارد تومان دارای 1450 کیلومتر شبکه جمع‌آوری فاضلاب و 12 کیلومتر خط انتقال است.

ظرفیت تصفیه‌خانه طرح نیز در حدود 90 هزار مترمکعب است که نقش موثری در جلوگیری از آلودگی محیط زیست و کمک به رشد صنعت و کشاورزی منطقه خواهد داشت.

1398/08/20
56 :تعداد بازدید کنندگان
:منبع خبر
:نویسنده خبر
height=10 height=10
 
/
تعداد بازدیدکنندگان امروز 1040 تعداد بازدیدکنندگان دیروز 1090 تعداد کل بازدیدکنندگان تا امروز 564222 تعداد کاربران بر خط 28 تعداد کاربران لاگین بر خط 6
پست الکترونیک info@nww.ir
/
کلیه حقوق وب سایت متعلق به شرکت آب و فاضلاب کشورمی باشد.استفاده از اطلاعات سایت با ذکر منبع بلامانع است.
حریم شخصی
Powered by DorsaPortal