۱۳۹۸ بيست و چهارم آذر

Email

Englishenglish
Right
 
L
height=10 height=10
height=25 اخبار height=25
با همکاری مرکز همکاری های خاورمیانه ای ژاپن؛ کارگاه آموزشی "شاخص‌ های عملکرد در بخش آب و فاضلاب" برگزار شد
کارگاه آموزشی "شاخص‌ های عملکرد در بخش آب و فاضلاب" با همکاری مرکز همکاری های خاورمیانه ای ژاپن (JCCME) با حضور معاونین "برنامه ریزی و امور اقتصادی" و "راهبری و نظارت بر بهره برداری" شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور، "اوکازاکی" نماینده و معاون مرکز همکاری‌های ژاپن خاورمیانه و معاونین برنامه ریزی شرکت های آب و فاضلاب شهری در سالن اجتماعات شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور برگزار شد. با همکاری مرکز همکاری های خاورمیانه ای ژاپن؛ کارگاه آموزشی "شاخص‌ های عملکرد در بخش آب و فاضلاب" برگزار شد

به گزارش روابط عمومی شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور، در ابتدای این مراسم حمیدرضا کشفی معاون راهبری و نظارت بر بهره برداری شرکت مهندسی آبفا کشور ضمن تشکر از مرکز همکاری های خاورمیانه و ژاپن (JCCME) بیان کرد: این کارگاه ها که با همکاری مرکز همکاری های خاورمیانه ای ژاپن برگزار می شود، در ابتدا در حوزه های فنی اجرا شد که تصمیم گرفتیم این سمینارها را به دگیر حوزه های شرکت گسترش دهیم، بدین ترتیب اکنون در حوزه برنامه ریزی و امور اقتصادی در حال اجراست.

کشفی افزود: شاخص‌هایی که امروز در حوزه اقتصادی و بودجه ارائه می شود به عنوان نمونه ای از عملکرد ژاپنی ها در مباحث مدیریتی، فنی و ارزیابی مالی در کشور خوذشان است که امیدوارم بتوانیم از تجربیات آنها بهره مند شویم و همچنین مقایسه ای با عملکرد خودمان داشته باشیم.

در ادامه، مسعود خشایی معاون برنامه ریزی و امور اقتصادی شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور بیان کرد: مبحثی که امروز مطرح می شود در رابطه با شاخص های ارزیابی عملکرد است.

خشایی افزود: در صنعت آب و فاضلاب کشور از همان سال های ابتدایی که تشکیل شد، بحث ارزیابی عملکرد و تعریف شاخص هایی که بتواند عملکرد شرکت ها را مورد ارزیابی قرار دهد، آغاز شد که توانستیم تعداد 250 شاخص را در صنعت آب و فاضلاب ملاک ارزیابی قرار دهیم.

وی ادامه داد: شرکت ها طی این سال ها با شاخص هایی که تعریف کردیم به راحتی توانستند کار کنند.

معاون برنامه ریزی و امور اقتصادی شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور بیان کرد: امیدوارم امروز بتوانیم از مطالبی که ارائه داده می شود نهایت استفاده را کرد و در حقیقت می تواند، مقایسه ای بین اقدامات دو کشور ایران و ژاپن در شاخص های ارزیابی صنعت آب و فاضلاب باشد.

همچنین در ادامه این مراسم، "ناگاموچی" استاد دانشگاه ژاپن شاخص های عملکرد در بخش تامین آب و جمع آوری فاضلاب با محوریت کشور ژاپن در قالب کارگاه آموزشی ارائه داد.

1398/08/28
88 :تعداد بازدید کنندگان
:منبع خبر
:نویسنده خبر
height=10 height=10
 
/
تعداد بازدیدکنندگان امروز 1040 تعداد بازدیدکنندگان دیروز 1090 تعداد کل بازدیدکنندگان تا امروز 564222 تعداد کاربران بر خط 28 تعداد کاربران لاگین بر خط 6
پست الکترونیک info@nww.ir
/
کلیه حقوق وب سایت متعلق به شرکت آب و فاضلاب کشورمی باشد.استفاده از اطلاعات سایت با ذکر منبع بلامانع است.
حریم شخصی
Powered by DorsaPortal